MENUMENU

Albania-Discover

Began on 21.04.2017 as a winner in the competition for entrepreneurship created by the innovative ideas of the project I4TOUR "Ministry of Economic Development, Tourism, Trade and Entrepreneurship" and IADSA "with the project" Discover-Vlora.com "Platform provides a good marketing channel for the district businesses where the directory easily makes an on-line search site where all business natures (individual, small, medium, and large) are located, as well as tourist destinations and business locations This project continues with the launches of the Discover range for the same range (Discover-Tirana, Discover-Durres, Discover-Dibra, Discover-Sarande, Discover-Shkoder, Discover-Elbasan, Discover-Lezhe, Discover-Fieri, Discover-Gjirokastra, Discover-Korce.)


The first and the only such platform in Albania.

Download APP

Hotels

Kjo pronë është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Ofron plazh privat me shezlong dhe cadra dielli falas. Hotel Agimi ofron dhoma me ajër të kondicionuar, secila me një ballkon të mobiluar dhe LCD TV satelitor. Një bar dhe nje restorant, që shërbejnë kuzhinë mesdhetare dhe shqiptare janë vendosur në një tarracë të madhe me pamje nga deti. Çdo dhomë përmban një minibar, një tavolinë dhe një banjo me dush dhe tharëse flokësh. Free Wi-Fi është në dispozicion në vende publike, ndërsa parkimi ështëflas. Një dyqan suveniresh dhe një dyqan ushqimesh janë në dispozicion në hotel. Shëtitorja, që te çon në qendër të Sarandës, është 200 m larg. Stacioni i autobusave kryesore është në një distancë prej 1.2 km, ndërsa Portin e Trageteve me linja në ishullin e Korfuzit është 1.6 km larg. Kalaja e Lekursit është 3 km nga Agimi. Parku Kombëtar i Butrintit, me qytetin e lashtë romak të mbrojtur nga UNESCO, është rreth 30 km larg. Ne flasim gjuhën tuaj!

Titania Hotel ofron dhoma me ajër të kondicionuar me qasje WiFi pa pagese. Plazhi më i afërt është disa hapa larg. Te gjitha dhomat vijnë me një TV të sheshtë dhe një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe tualete falas. Këtu përfshihet edhe një frigorifer. Shumica e dhomave vijnë me një ballkon me pamje nga deti. Restorante të ndryshme, kafene dhe dyqane janë të vendosura brenda nje distance te shkurter nga Hotel Titania. Hoteli gjithashtu ofron biçikleta me qira dhe makina me qira. Porti i Sarandës është 500 m nga Hotel Titania, ndërsa Parku Kombëtar i Butrintit është në një distancë prej 19 km. Aeroporti i Korfuzit mund të arrihet në 33 km. Parking publik falas eshte ne dispozicion per te gjithe. Ne flasim gjuhën tuaj!

Një nga zgjedhjet tona kryesore në Sarandë. Kjo pronë është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Hotel Kaonia ndodhet në qendër të Sarandës dhe vetëm 50 m nga një plazh me guralecë. Parking falas dhe Wi-Fi free. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe ofrojnë një TV, një tavolinë, karrige dhe një banjo private me dush. Ballkonet ofrojne pamje nga deti ose kopshti. Restoranti më i afërt është 10 metra larg pronës dhe shërben gatime mesdhetare, ndërsa një dyqan ushqimesh është 100 metra larg. Një agjenci turistike mund të gjendet vetëm 50 m larg. Saranda ofron faqet e shumta arkeologjike, ndërsa Butrinti Park është 19 km nga hoteli dhe mund të arrihet lehtësisht me autobus që ndalon në afërsi të Stacionit të Autobusëve qe është 300 m larg, ndërsa Port Ferry mund të gjendet 600 m nga prona. Aeroporti i Tiranës është 280 km larg. Ne flasim gjuhën tuaj!

Partners: